SK EN HU

REKONŠTRUKCIE POSTREKOVAČOV

Okrem výroby naša firma vykonáva aj rekonštrukcie postrekovačov všetkých typov. Môže ísť o výmenu rozvodov, čerpadla, regulácie, ale aj o výmenu ramien, elektroniky, alebo sa urobí celková prestavba, kde z pôvodného postrekovača ostane napr. len náprava, podvozok a nádrž.

V našom ponímaní ide o stavebnicový systém, takže je možné jednotlivé časti kedykoľvek dokompletovať.

Na prestavbu postrekovačov používame presne tie isté diely ako pri výrobe nových. Zvlášť prízvukujeme skutočnosť, že ak sa menia ramená, tak sú to presne také aké by dostal zákazník pri kúpe nového. V praxi to znamená, že zákazník bude mať po celkovej prestavbe nie opravený starý stroj, ale bude vlastniť nový postrekovač s pôvodnou nádržou, nápravou alebo rámom a bude užívať komfort ako pri nových postrekovačoch.

Okrem výmeny ramien je druhou najdôležitejšou zmenou výmena regulačnej armatúry. Naša firma už od začiatku montuje na postrekovače vzduchovú regulačnú armatúru.

Výhody takéhoto riešenia zmeny dávky sú:

  1. Mimoriadna životnosť - Všetky ventily na postrekovači sú vyrobené z odolného plastu a nerezu. Elektronické ovládacie prvky sú len v ovládacej skrinke v kabíne vodiča a neprichádzajú do styku s chemikáliami.
  2. Mimoriadna rýchlosť regulácie - Vzduchový regulačný ventil je schopný zvýšiť tlak kvapaliny na tryske z 0 atm na 10 atm za 5 sekúnd.
  3. Jednoduchý servis - Pokiaľ je poškodená vzduchová hadička, stačí vypnúť motor a počúvať. Spojiť vzduchovú hadičku mosadznou rýchlospojkou je práca na minútu.
  4. Univerzálne použitie - Vzduchovú regulačnú armatúru je možné namontovať na akýkoľvek postrekovač.

Upresnenie alebo špecifikáciu rekonštrukcie si môžete dohodnúť s našimi obchodnými zástupcami, ktorí urobia bezplatnú prehliadku Vašeho stroja a poradia vhodné riešenie.

Výmena menších častí (čerpadlo, filtrácia, regulácia a pod.) sa robí u zákazníka, výmena nádrže, ramien alebo nápravy sa prevádza u nás vo firme.

Pred rekonštrukciou                        Po rekonštrukcii

Topoľčany 2011

       

Poprad 2007

     

Starý Tekov 2004

 

          

           

Facebook

Greenpon

 

Partneri

Postrekovače  |  Drenážne čističe  |  GPS  |    |  O firme  |  Magazín  |  Servis a testovanie  |  Výroba  |  Kontakt

GREENPON, s r.o., Družstevná 381, 976 33 Poniky

© GREENPON 2012 - Všetky práva vyhradené

Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka 5252/S

Návrat hore