greenpon greenpon greenpon greenpon greenpon greenpon greenpon greenpon greenpon greenpon

Greenpon - poľnohospodárska technika

0908 903 077
greenpon greenpon greenpon

Postrekovače Greenpon

Sme spoľahlivá firma s bohatou históriou a dlhoročnými skúsenosťami. Neustále sa zlepšujeme aj vďaka postrehom našich zákazníkov. Pravidelne na trh prinášame nové technologické vylepšenia a nové stroje. Množstvo nových spokojných zákazníkov je najlepším dôkazom kvality našich postrekovačov a služieb.

 

 

stroj

Pegas

Nesený postrekovač

stroj

Mustang

Ťahaný postrekovač

stroj

Pony

Ťahaný postrekovač

stroj

Voyager

Ťahaný postrekovač

Mustang
Mustang

Ťahaný postrekovač

Ťahaným postrekovačom „Mustang“ sme vyplnili produktovú radu medzi menším postrekovačom PONY a technologickou špičkou, typom Voyager. Nahradili sme tak vcelku populárne postrekovače NAPA a MAMUT. Ramená typu Mustang prešli náročným testom v rukách anglických farmárov a už štyri roky ich montujeme aj na naše špičkové postrekovače Voyager. Rovnako pre anglický aj slovenský trh.

výborný pohyb
v teréne vďaka
nízkemu ťažisku

stabilita a odolnosť
podporená odpruženou
nápravou

pevná alebo
rozťahovateľná
náprava

vysoko
komfortné ramená
typu Mustang

Mustang

 

Stiahnite si prospekt

Konfigurátor

 

 

 

info

Najlepší na trhu

Prečítaj si spätnú väzbu od spokojných zákazníkov a presvedč sa o tom, že sme najlepší na trhu.

Pony
pony

Ťahaný postrekovač

Ak potrebujete moderný a spoľahlivý postrekovač pre výmeru cca 1000 ha potom Vás isto osloví PONY. Bol vyvinutý tak, aby sa dal vyskladať podľa Vašich predstáv. Voliteľná výbava obsahuje tie najmodernejšie prvky presného poľnohospodárstva, ktoré Vám vedia ušetriť nemalé náklady spojené s chemickým ošetrením. Postrekovač PONY je na trhu od r. 2004 a jeho prevádzková spoľahlivosť sa potvrdila na 140 poľnohospodárskych podnikov a farmách na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a Srbsku.

stroj určený pre
podnikateľov
hospodáriacich
od cca 200 ha

odpružené ramená
A automatické
vyrovnávanie

pevná alebo
rozťahovateľná
náprava

spĺňa všetky požiadavky
na postrekovač
zo strany legislatívy EÚ

Pony

 

Stiahnite si prospekt

Konfigurátor

Voyager
pony

Ťahaný postrekovač

Kvalita ošetrovania porastu počas vegetácie ovplyvňuje celkovú efektívnosť pestovania poľných plodín, pričom na ňu vplýva množstvo faktorov. Okrem samotnej kvality aplikácie je významným faktorom veľkosť mechanického poškodenia porastu, ktoré vzniká pri opakovanom vstupe na pozemok počas vegetačného obdobia.

systém sledovania
stôp traktorapomocou
natáčacieho oja

kopírovanie
zadných
kolies traktora

Výborný pohyb
v teréne vďaka
nízkemu ťažisku

vysoko
komfortné ramená
typu Mustang

Voyager

 

Stiahnite si prospekt

Konfigurátor

Pegas
Pegas

Vysoko stabilné ramená vlastnej konštrukcie, dvakrát alebo trikrát skladané, sú preverené a cenené firmou Mazzotti z koncernu John Deere, ktorá nimi vybavuje svoje samochodné postrekovače.

Trikrát zložené ramená s koncovým dielom nad vnútorným ramenom prinášajú veľa výhod. Jedna z nich je veľmi malá prepravná šírka stroja (do 2,5 m), a vďaka ich skráteniu súčasne úplne znemožňujú kolíziu s kabínou traktora.
Ďalším prínosom je výrazné skrátenie dĺžky súpravy a tým aj lepšia manévrovateľnosť. Vynikajúcu stabilitu ramien aj pri otáčaní na úvrati spôsobuje mimo iné zavesenie na stredovom čape, odpruženie ramien vzduchovými vakmi a odpruženie paraliftu dusíkovým tlmičom s akumulátorom.

Rozvod postrekovej kvapaliny vzduchovými ventilmi a spätným preplachom je optimalizovaný na čo najmenšiu hmotnosť kvapaliny v ramenách, ktorá sa znížila viac než o 100 kg. Kvapalina tečie stále iba jednou 3/4“ trubkou, kvôli nižšiemu tlakovému spádu. Po uzavretí všetkých sekcií sa otvorí preplachový ventil a kvapalina naďalej preteká celým postrekovým rámom, a končí v nádrži. Zabráni sa tak usadzovaniu chémie v okruhu.

Paralift je maximálne široký, čím prispieva k stabilite ramien. Pri otvorených ramenách sú zasunuté všetky hydraulické piesty, takže sú chránené voči agresívnemu prostrediu.

Ťahaný postrekovač

Nový, najvyšší rad ťahaných postrekovačov Pegas spoluvytvárajú najnovšie technológie dostupné na svetovom trhu aplikačnej techniky. Špičkovú úroveň strojov umocňujú novovyvinuté firemné konštrukčné prvky, zohľadňujúce najmä skúsenosti a požiadavky slovenských a českých farmárov.

Ramená sú z uzavretých zváraných oceľových tenkostenných profilov, s kvalitnou antikoróznou úpravou.
Náprava je podľa želania zákazníka pevná alebo natáčacia, odpružená silentblokmi alebo vzduchovými vankúšmi. Tie vďaka automatickému vzduchovému záťažovému regulátoru prinášajú väčší komfort a prispievajú k vyššej spoľahlivosti a životnosti stroja. Po zložení ramien do prepravnej polohy sa riadená náprava automaticky uzamkne do priameho smeru.

Všetky potrebné pracovné úkony obsuhy sú ovládané z kabíny traktora, tie zvyšné sú ergonomicky sústredené v ľavej prednej časti postrekovača. Plnenie nádrže je možné buď samonasávaním vlastným čerpadlom, alebo z cisterny. V dosahu obsluhy je súčasne výklopné primiešavacie zariadenie s oplachovou pištoľou, dva ovládacie viaccestné ventily, ako aj nádržka na čistú vodu. Voliteľne aj ovládací panel aut matického plnenia Tank-Control. Snímač hladiny je umiestnený symetricky v osi nádrže kvôli maximálnej presnosti.

Vďaka najširšej ponuke doplnkov a výbav nič nie je nemožné. Možnosť sledovaniastopy traktora, elektronickej stabilizácie výšky ramien nad terénom, presnej dávky postreku aj v zákrutách, či výber palubného počítača, GPS navigácie a množstva ďalších funkcií a doplnkov. Záleží iba na vás.

vysoko stabilné
ramená vlastnej
konštrukcie

trikrát
zložené
ramená

piesty chránené
voči agresívnemu
prostrediu

voliteľná náprava
podľa želania
zákazníka

Pegas

 

Stiahnite si prospekt

Konfigurátor

 

 

 

Greenpon
0908 903 077
Návrat hore