SK PL

Greenpon - poľnohospodárska technikaSamochodné postrekovače

Greenpon

MAF 3180

Menší objem nádrže a kompaktnejšia konštrukcia zapoužitia motorov John Deere. Vďaka tomu je tento moderný, spoľahlivý a výkonný rad postrekovača dostupný.

Prejsť na MAF 3180 >
Greenpon

IBIS 3145 LP

Chemické ošetrovanie krajníc ciest môže byť pre Vás vhodnou alternatívou ako sa vysporiadať s pravidelnou údržbou cestnej zelene.

Prejsť na IBIS 3145 LP >
Greenpon

MAF HP

Vysoký výkon motoru až 300 HP v spojení so silnou hydraulikou pojazdu zaistí výbornú priechodnosť postrekovača v kopcovitom teréne.

Prejsť na MAF HP >

MAF 3180

Samochodný postrekovač

 

Samochodný postrekovač

Hoci má motor nižší výkon, má vysoký krútiaci moment. To, v spojení so silnou hydraulikou pojazdu zaistí výbornú priechodnosť postrekovača vo väčšie oblastí Slovenska. Menší objem nádrže a kompaktnejšia konštrukcia za použitia motorov John Deere znížili prevádzkové aj vstupné náklady. Vďaka tomu je tento moderný, spoľahlivý a výkonný rad postrekovača dostupný aj menším poľnohospodárom.

 

ľahký a obratný

Obsah nádrže 3000 litrov

Kompaktný postrekovač

Motor značky John Deere o výkone 175 koní

 

maf3180

 

 

 

IBIS 3145 LP

Samochodný postrekovač

 

Samochodný postrekovač

Chemické ošetrovanie krajníc ciest môže byť pre Vás vhodnou alternatívou ako sa vysporiadať s pravidelnou údržbou cestnej zelene. Môže to byť ošetrenie trávnatých porastov na svahoch ciest, priekopách, krajniciach a zelených pásoch. Vhodnou voľbou prípravkov na potlačenie rastu prípadne likvidáciu porastu okolo vozovky spojenou s vyšším výkonom oproti koseniu môžete dosiahnuť zaujímavý finančný efekt. Nadstavbu môžete využiť aj na čistenie zvislého dopravného značenia, odrazových zrkadiel smerových stĺpikov.

 

objem nádrže 3000 litrov

určený pre plochy okolo 1000 ha

rozchod kolies 225 až 300 cm

Svetlá výška až 1700 mm

 

ibis3145lp

 

 

 

 

MAF HP

Samochodný postrekovač

 

Samochodný postrekovač

Samochodný postrekovač

Vysoký výkon motoru až 300 HP v spojení so silnou hydraulikou pojazdu zaistí výbornú priechodnosť postrekovača v kopcovitom teréne. Prepravná rýchlosť naviac dosahuje až 60 km/h. Poľná rýchlosť predstavuje až 25 km/h.

 

Obsah nádrže: 4000, 5000, 6000 litrov

Výkonné hydromotory s hydraulickou brzdou v každom kolese

Motor značky John Deere o výkone 300HP

Rýchlosť až 60 km/h

 

mafhp

 

 

Greenpon

GREENPON je jediný výrobca medzi predajcami

Veľkou výhodou Greenponu je, že postrekovače ktoré predáva a servisuje súčasne aj navrhuje a vyrába. Nie je to iba výhoda vysokej odbornosti a špecializácie, či schopnosti prispôsobiť sa širokej škále požiadaviek farmárov.

 

Zobraziť viac >
REKONŠTRUKCIA POSTREKOVAČOV >
Cookies.

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používanim. Viac informácií

Zatvoriť