SK PL

Greenpon - poľnohospodárska technika

Greenpon

Testovanie

Veľkou výhodou našich postrekovačov a ramien je, že ich sami navrhujeme, vyrábame a servisujeme. Viete sa preto spoľahnúť, že s akýmkoľvek problémom vám dokážeme efektívne pomôcť.

 

 

GREENPON je jediný výrobca medzi predajcami

Veľkou výhodou Greenponu je, že postrekovače ktoré predáva a servisuje súčasne aj navrhuje a vyrába. Nie je to iba výhoda vysokej odbornosti a špecializácie, či schopnosti prispôsobiť sa širokej škále požiadaviek farmárov. Ing. Šatka vysvetľuje:
„Začiatkom sezóny vyštartujú všetky postrekovače prakticky súčasne, a tým sa kumuluje poruchovosť strojov a požiadavky na servis. Vtedy je výhodou, že nám môžu vypomôcť aj kolegovia z výroby. Sme jediný výrobca postrekovačov na Slovensku. Vďaka tomu máme lepšie zásobovaný sklad náhradných dielov, vypomôže nám nárazovo aj zásoba určená pre výrobu. Naopak v zimných mesiacoch, kedy v iných firmách majú problém, čo so servisnými technikmi, naši technici vypomôžu vo výrobe. A vďaka špecializácii výlučne na postrekovače a drenážne čističe máme aj lepší „ťah na bránu“, schopnosť opraviť stroj už pri prvom výjazde. Nezávidím technikom vo firmách, čo zastupujú často aj desiatky značiek technicky veľmi odlišných. Možno aj preto sa na nás obracajú aj farmári so strojmi iných značiek, keď majú s kvalitou svojho servisu problémy“.

 

 

PREDAJ NÁHRADNÝCH DIELOV >
Cookies.

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používanim. Viac informácií

Zatvoriť