SK PL

Greenpon - poľnohospodárska technikaŠpeciálne nadstavby

Greenpon

CHOD

Vhodnou voľbou prípravkov na potlačenie rastu prípadne likvidáciu porastu okolo vozovky spojenou s vyšším výkonom oproti koseniu môžete dosiahnuť zaujímavý finančný efekt.

Prejsť na CHOD >
Greenpon

CHOŽ

Nadstavby vznikli ako zákazka pre Železnice Slovenskej republiky a.s., ktoré potrebovali čo najekonomickejšie aplikovať herbicídy na železničných tratiach, priľahlých svahoch a perónoch.

Prejsť na TRS >

 

CHOŽ

Špeciálna nadstavba

 

Drenážny čistič

Nadstavby vznikli ako zákazka pre Železnice Slovenskej republiky a.s., ktoré potrebovali čo najekonomickejšie aplikovať herbicídy na železničných tratiach, priľahlých svahoch a perónoch. Postrek takýmto spôsobom je vysoko efektívny, lebo obsluha v nadstavby zapína postrek len na zaburinených plochách. Vyberá si buď len koľajisko, len svahy koľajiska, alebo celý profil trate naraz. Buriny na perónoch sa likvidujú presne pomocou aplikačnej pištole, aby sa maximálne zamedzila kontaminácia plochy pesticídom.

 

zamedzenie zbytočnej kontaminácie okolia ošetrovanej plochy

maximálne šetrenie pesticídmi

vysoko efektívny postrek

najekonomickejšie aplikovanie herbicídov na železničných tratiach

 

Chož

 

 

 

 

CHOD

Špeciálna nadstavba

 

Drenážny čistič

Chemické ošetrovanie krajníc ciest môže byť pre Vás vhodnou alternatívou ako sa vysporiadať s pravidelnou údržbou cestnej zelene. Môže to byť ošetrenie trávnatých porastov na svahoch ciest, priekopách, krajniciach a zelených pásoch. Vhodnou voľbou prípravkov na potlačenie rastu prípadne likvidáciu porastu okolo vozovky spojenou s vyšším výkonom oproti koseniu môžete dosiahnuť zaujímavý finančný efekt. Nadstavbu môžete využiť aj na čistenie zvislého dopravného značenia, odrazových zrkadiel smerových stĺpikov.

 

potlačenie rastu prípadne likvidáciu porastu okolo vozovky

regulácia tlaku kvapaliny

čerpadlo s výkonom 81l/min

rameno naklápania trysky

 

CHOD

 

 

Greenpon

GREENPON je jediný výrobca medzi predajcami

Veľkou výhodou Greenponu je, že postrekovače ktoré predáva a servisuje súčasne aj navrhuje a vyrába. Nie je to iba výhoda vysokej odbornosti a špecializácie, či schopnosti prispôsobiť sa širokej škále požiadaviek farmárov.

 

Zobraziť viac >
REKONŠTRUKCIA POSTREKOVAČOV >
Cookies.

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používanim. Viac informácií

Zatvoriť