SK PL

Greenpon - poľnohospodárska technika

Ťahané postrekovače

Greenpon

PONY PLUS

Ak potrebujete moderný a spoľahlivý postrekovač pre výmeru cca 1000 ha potom Vás isto osloví Pony Plus.

Prejsť na Pony Plus >
Greenpon

PEGAS

Nový, najvyšší rad ťahaných postrekovačov Pegas spoluvytvárajú najnovšie technológie dostupné na svetovom trhu aplikačnej techniky.

Prejsť na Pegas >

 

Pegas

ťahaný postrekovač

 

Pegas

Vysoko stabilné ramená vlastnej konštrukcie, dvakrát alebo trikrát skladané, sú preverené a cenené firmou Mazzotti z koncernu John Deere, ktorá nimi vybavuje svoje samochodné postrekovače.

Trikrát zložené ramená s koncovým dielom nad vnútorným ramenom prinášajú veľa výhod. Jedna z nich je veľmi malá prepravná šírka stroja (do 2,5 m), a vďaka ich skráteniu súčasne úplne znemožňujú kolíziu s kabínou traktora.
Ďalším prínosom je výrazné skrátenie dĺžky súpravy a tým aj lepšia manévrovateľnosť. Vynikajúcu stabilitu ramien aj pri otáčaní na úvrati spôsobuje mimo iné zavesenie na stredovom čape, odpruženie ramien vzduchovými vakmi a odpruženie paraliftu dusíkovým tlmičom s akumulátorom.

Rozvod postrekovej kvapaliny vzduchovými ventilmi a spätným preplachom je optimalizovaný na čo najmenšiu hmotnosť kvapaliny v ramenách, ktorá sa znížila viac než o 100 kg. Kvapalina tečie stále iba jednou 3/4“ trubkou, kvôli nižšiemu tlakovému spádu. Po uzavretí všetkých sekcií sa otvorí preplachový ventil a kvapalina naďalej preteká celým postrekovým rámom, a končí v nádrži. Zabráni sa tak usadzovaniu chémie v okruhu.

Paralift je maximálne široký, čím prispieva k stabilite ramien. Pri otvorených ramenách sú zasunuté všetky hydraulické piesty, takže sú chránené voči agresívnemu prostrediu.

Nový, najvyšší rad ťahaných postrekovačov Pegas spoluvytvárajú najnovšie technológie dostupné na svetovom trhu aplikačnej techniky. Špičkovú úroveň strojov umocňujú novovyvinuté firemné konštrukčné prvky, zohľadňujúce najmä skúsenosti a požiadavky slovenských a českých farmárov.

Ramená sú z uzavretých zváraných oceľových tenkostenných profilov, s kvalitnou antikoróznou úpravou.
Náprava je podľa želania zákazníka pevná alebo natáčacia, odpružená silentblokmi alebo vzduchovými vankúšmi. Tie vďaka automatickému vzduchovému záťažovému regulátoru prinášajú väčší komfort a prispievajú k vyššej spoľahlivosti a životnosti stroja. Po zložení ramien do prepravnej polohy sa riadená náprava automaticky uzamkne do priameho smeru.

Všetky potrebné pracovné úkony obsuhy sú ovládané z kabíny traktora, tie zvyšné sú ergonomicky sústredené v ľavej prednej časti postrekovača. Plnenie nádrže je možné buď samonasávaním vlastným čerpadlom, alebo z cisterny. V dosahu obsluhy je súčasne výklopné primiešavacie zariadenie s oplachovou pištoľou, dva ovládacie viaccestné ventily, ako aj nádržka na čistú vodu. Voliteľne aj ovládací panel aut matického plnenia Tank-Control. Snímač hladiny je umiestnený symetricky v osi nádrže kvôli maximálnej presnosti.

Vďaka najširšej ponuke doplnkov a výbav nič nie je nemožné. Možnosť sledovaniastopy traktora, elektronickej stabilizácie výšky ramien nad terénom, presnej dávky postreku aj v zákrutách, či výber palubného počítača, GPS navigácie a množstva ďalších funkcií a doplnkov. Záleží iba na vás.

 

vysoko stabilné
ramená vlastnej
konštrukcie

trikrát
zložené
ramená

piesty chránené
voči agresívnemu
prostrediu

voliteľná náprava
podľa želania
zákazníka

 

Pegas

 

Stiahnite si prospekt >

Konfigurátor

 

 

 

Pony Plus

ťahaný postrekovač

 

PonyPlus

Ak potrebujete moderný a spoľahlivý postrekovač pre výmeru cca 1000 ha potom Vás isto osloví Pony Plus.

Bol vyvinutý tak, aby sa dal vyskladať podľa vašich predstáv. Voliteľná výbava obsahuje tie najmodernejšie prvky presného poľnohospodárstva, ktoré Vám vedia ušetriť nemalé náklady spojené s chemickým ošetrením. Postrekovač PONY plus vychádza zo staršej rady postrekovačov Pony ktorá je na trhu od r. 2004 a ich prevádzková spoľahlivosť sa potvrdila na mnohých poľnohospodárskych podnikoch a farmách na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a Srbsku.

 

ODPRUŽENÁ NÁPRAVA

Pojazdná rýchlosť
až 40 km/h

Vypínanie sekcii
pomocou GPS

Dĺžka ramien
až 21 m

 

PonyPlus

 

Stiahnite si prospekt >

Konfigurátor

 

 

Greenpon

GREENPON je jediný výrobca medzi predajcami

Veľkou výhodou Greenponu je, že postrekovače ktoré predáva a servisuje súčasne aj navrhuje a vyrába. Nie je to iba výhoda vysokej odbornosti a špecializácie, či schopnosti prispôsobiť sa širokej škále požiadaviek farmárov.

 

Zobraziť viac >
REKONŠTRUKCIA POSTREKOVAČOV >
Cookies.

Na poskytovanie služieb využívame cookies. Prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používanim. Viac informácií

Zatvoriť